FT1000MP
Дата на публикуване: 2026/04/21
Дата на промяна: 2026/04/27
  • Местоположение: Харманли, Хасково, България
Продавам трансивър FT1000MP.
Има поставени два опционални филтъра за телеграф: 250 Hz и 500 Hz.
Без микрофон.
Получаване на място след тест.
https://www.youtube.com/watch?v=Bq6sLVU1A4o
https://www.youtube.com/watch?v=XpvncGs-7sc
Свържи се с продавача Сподели
245 page views
Свързани обяви
  • Продавам товар
    Продавам товар
    Продавам изкуствен товар 100W
  • Продавам Антенно съгласуващо устроиство АСУ от Р-25
  • Продавам крайно стъпало 100W
    Продавам крайно стъпало 100W
    Продавам  широколентово крайно стъпало от Р-25. 100W,на транзистори, 3-30Mhz,Предлага се с радиатора, също като модул.Цената е ориентировъчна и подлежи на коментар,може да предложите цена която сте готови да заплатите.73